Divan Mobilya Akyazı'da 2.Mağazası ile hizmetinizde...
Divan Mobilya Akyazı'da 2.Mağazası ile hizmetinizde... 
Divan Mobilya satış mağazası Şehit Furkan Çelik Caddesi Kapalı Pazar yanındaki yeni yerinde Protokol üyelerinin katılımıyla dualarla açıldı

İşyerinin açılış kurdelesini ilçe Kaymakamı Kamuran Mustafa Ballı, Akyazı Belediye Başkan yardımcısı Mehmet Çakmak, İlçe Müftüsü Mehmet Şenokur, işyeri sahipleri Mehmet Ayaz,Ali Ayaz ve Suphi Ayaz gerçekleştirdi.

Mağaza Genel Müdürü  Abdullah Kazan günün şartlarına uygun ürettikleri her türlü mobilyayı mağazalarında vatandaşların hizmetine sunmanın gurunu yaşadıklarını belirterek vatandaşlarımıza hem uygun fiyat ve hem de kalite sunduklarını belirti.

İlçe Kaymakamı Kamuran Mustafa Ballı yaptığı konuşmada Akyazı’da doğan ve Dünya markası olan Divan Mobilya ilçede istihdama katma değer sunuyor bu tür işletmelerin çoğalması dileklerimle Hayırlı bol kazançlar diliyorum dedi.

Açılış sonrası Mağazayı gezen İlçe kaymakamı, Protokolün diğer üyeleri ve vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Açılışa özel 1 TL’den satışa sunulan silikon yastıklara Vatandaşlar yoğun ilgi gösterdiler. Açılışta yaklaşık 1000 adet silikon yastık satıldı.

Açılışa ilçe Kaymakamı K. Mustafa Ballı, ilçe Jandarma komutanı Yüzbaşı Mustafa Hekimoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Murat Bal, Ak Parti İlçe Başkanı Feyzi Bora, Akyazı Belediye Başkan yardımcısı Mehmet Çakmak çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ve Siyasi Parti Temsilcileri ve çok sayıda Vatandaş katıldı.(Alıntı.www.akyazi.net)

Divan Mobilya A.Ş