Divan Mobilya Yerel Basında
                             
Dünyanın en önemli 3 mobilya fuarından biri olan ve bölgenin en büyük fuarı olan İSMOB (İstanbul Mobilya Fuarı) 11. kez gerçekleştirildi. 500 firmanın katıldığı fuar, İstanbul Yeşilköy’de bulunan CNR EXPO’da, 27 Ocak-01 Şubat 2015 tarihleri arasında yapıldı.

Türk mobilya sektörünü dünya mobilya pazarına yükseltmeyi hedefleyen MOBSAD (Mobilya Sanayi İş Adamları Derneği), 27 Ocak - 01 Şubat 2015 tarihleri arasında CNR EXPO’da gerçekleştirilen İSMOB Fuarı’nda fuarın en pahalı ve akıllı mobilyalarını tanıtt

FUARDA AKYAZILI TEK FİRMA DİVAN MOBİLYA

Sakarya ve Akyazılı başarılı iş adamları uluslar arası fuarlarda ilçemizi temsil etmeye devam ediyorlar.

İlçemizde faaliyet gösteren Divan Mobilya 60 Bin metrekare kapalı alanda 600 Personelle Türkiye’de 600 civarında satış noktası ve ihracatta 3 kıtada 28 ülkeye hizmet veren Divan Mobilya her yıl İstanbul’da 27.01.2015 – 01.02.2015 tarihleri arasında CNR EXPO fuar merkezinde yapılan Uluslar arası İSMOB fuarına katıldı.

Fuara katılan Divan Mobilya fuarı ziyaret edenlerin büyük ilgisini çekerken yurt dışı ve yurt içi ilgi odağı olmayı başardı.

Divan mobilya yetkilileri f Bu tür organizasyonların yararına inandıklarını fuarın çok verimli geçtiğini yurt içi ve yurt dışı olmak üzere önemli bağlantılar gerçekleştirdiklerini söylediler.

(Akyazı Haber sitesinden alıntıdır.)

 
Divan Mobilya A.Ş